Отже, на даний час Центральна Виборча Комісія підрахувала 100% голосів виборців, які взяли участь у голосуванні.
Беззастережним переможцем виборів стала Юлія Світлична, самовисуванка, екс – голова Харківської ОДА – вона отримала 77,54%, що складає 30 194 голоси виборців, при загальній явці 40 124 виборці. Юлія Світлична отримала абсолютну більшість на усіх 189 виборчих дільницях.
![](https://vgoppr.at.ua/_nw/4/56544409.jpg)
Друге місце посіла Вікторія Пташник, яку висувала політична партія «Європейська Солідарність», з результатом 7,91%, що складає 3 081 голосів виборців.
На третій сходинці самовисуванка Тетяна Єгорова – Луценко з результатом 3,03%, що складає 1 183 голоси виборців.
Інші 34 претенденти на депутатство отримали менше 3-х відсотків голосів.
Спостерігачі ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» відзначають, що загалом день виборів проходив у штатному режимі без суттєвих порушень, які могли б вплинути на результати виборів чи перешкоджали волевиявленню виборців.
![](https://vgoppr.at.ua/_nw/4/s57617928.jpg)