Станом на 20:00 за результатами екзит-полу ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» до Верховної Ради проходять кандидати від 4 партій, які подолали 5% виборчий бар’єр:
![]() | 46,78% |
![]() | 16,22% |
![]() | 7,77% |
![]() | 6,92% |
![]() | 4,43% |
![]() | 3,93% |
![]() | 2,71% |
Характеристики вибірки
Екзит-пол ВГО «ППІ» проводився у день голосування під час позачергових виборів до Верховної Ради України 21 липня 2019 року з 8:00 до 20:00, шляхом опитування громадян на виході з виборчих дільниць.
Опитано 277 911 виборців на виході із 9015 виборчих дільниць у всіх 199 виборчих округах, за виключенням спеціальних дільниць – лікарень, пенітенціарних установ тощо, а також на дільницях призначених для голосування військовослужбовців ЗСУ.
Розподіл обраних дільниць для проведення опитування здійснювався рівномірно та у відповідності до демографічних показників Заходу, Сходу, Півночі та Півдня України, а також типу населених пунктів – столиця – місто Київ, обласні та районні центри, міста обласного підпорядкування, селища і села.
Екзит-пол проводився за участю 9015 інтерв’юерів ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ НІНІЦІАТИВИ», які були задіяні на волонтерських засадах. Дані екзит-полу вносилися до спеціальної програми «Контроль та спостереження ППІ». Анонімне опитування проводилося face-to-face через мобільні пристрої інтерв’юерів та оброблялися миттєво.
Статистична оцінка можливої похибки опитування не перевищує 1%.