Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії № 194 від 8 листопада 2018 року ВГО «ППІ» буде здійснювати моніторинг та спостереження за ходом виборчого процесу відповідно до чинного законодавства України. Метою діяльності ВГО «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ НІЦІАТИВИ» є спостереження за ходом виборчого процесу, дотриманням виборчого законодавства та забезпечення прозорості голосування і підрахунку голосів. Всеукраїнська громадська організація «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» провела дослідження громадської думки в об’єднаних територіальних громадах, вибори у яких призначені на 23 грудня 2018 р. Опитування проводилося протягом 1 – 2 грудня 2018 року. Зокрема в Опішнянській ОТГ загалом було опитано 4 266 респонденти старше 18 років. Серед них жінок – 53,4%, чоловіків – 46,6%. Як свідчать результати 74,7% виборців знають, що 23 грудня відбудуться вибори, 68% планують взяти участь у виборах. На питання: За кого з кандидатів на посаду голови Опішнянської селищної ради об’єднаної територіальної громади Ви проголосуєте на виборах 23 грудня? (рейтинг кандидатів серед тих, хто визначився з вибором) відповіді розподілилися наступним чином
![](https://ppi.international/wp-content/uploads/2024/05/image-10.png)
Всеукраїнська громадська організація «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» (ППІ) створена у 2007 році з метою спостереження за виборчим процесом. За час свого існування ВГО «ППІ» взяла участь у якості офіційного спостерігача в 48 виборчих кампаніях в Україні – на місцевих, парламентських та президентських виборах за дозволом Центральної виборчої комісії.
![](https://vgoppr.at.ua/_nw/3/s36468361.jpg)
![](https://vgoppr.at.ua/_nw/3/s20314112.jpg)
![](https://vgoppr.at.ua/_nw/3/s03151579.jpg)
![](https://vgoppr.at.ua/_nw/3/s34465916.jpg)