![](https://ppi.international/wp-content/uploads/2024/05/02316356-7-1024x575.jpg)
На проміжних виборах народних депутатів України, які відбулися 17 липня 2016 року, із усіх 1855 зареєстрованих і діючих в день голосування спостерігачів від громадських організацій, 755 – представляли Всеукраїнську громадську організацію «Передові правові ініціативи» (ВГО «ППІ»). Загалом спостереженням ВГО «ППІ» було охоплено 66,17% від загальної кількості працюючих виборчих дільниць.
Про це на офіційному сайті повідомила Центральна виборча комісія України.
Згідно із даними ЦВК, в 7-ми округах на 1141 виборчих дільницях, де проходили проміжні вибори, працювало 755 спостерігачів від ВГО «ППІ», від «Громадянської мережі «Опора» – 258, а від Комітету виборців України – 203 спостерігачі. Майже половина (9 із 19) громадських організацій, які отримали дозвіл ЦВК, не надали жодного представника для спостереження за перебігом на проміжних парламентських виборах.
![](https://ppi.international/wp-content/uploads/2024/05/02757615-2.jpg)
Також під час виборів представники ВГО «Передові правові ініціативи» на офіційному сайті організації забезпечували відео-трансляції засідань ОВК, які кожен бажаючий міг спостерігати в онлайн режимі.
Всеукраїнська громадська організація «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» (ППІ) створена у 2007 році з метою спостереження за виборчим процесом. За час свого існування спостерігачі ППІ працювали під час виборчих кампаній на президентських, парламентських та місцевих виборах в Україні та за кордоном.